Smiling College Students

המלצות סטודנטים והומאופתים

רינת קאופמן, סטודנטית שנה  ג'

אני סטודנטית להומאופתיה קלאסית במכללת פעימה. חייבת לציין כי אני נהנית מכל רגע.  הלימוד מעמיק, מקיף, ומועבר בצורה חווייתית ובהירה. השיעורים פותחים אפשרויות לדיון פרונטלי ופורה וכך מעשירים את הנושא הנלמד ומחדדים את ההבנה.
מעבר לנושאי הלימוד המסורתיים מלכי וצוות המורים מלמדים בין היתר גם ראיה עכשווית לפתרון מקרים ע"פ חוויתו הפנימית של המטופל ע"פ המתודה של שאנקרן, מתודה זו מאפשרת הבנה עמוקה יותר של הרמדי ודיוק טוב יותר בלקיחת המקרה.
הלימודים מועברים בצורה מעניינת ואני מרגישה כי אני מתפתחת גם באופן אישי.
מזמינה כל אחד ואחת מכם להצטרף לצוות התלמידים של מכללת פעימה.

ערן צור כהן, הומיאופת קלאסי

"חוויית הלימודים שלי מארבע שנות לימודי הומאופתיה קלאסית בהוראת מלכי רוזן, הייתה  נהדרת, 

קיבלתי כלים מעשיים  וביטחון לעסוק בתחום מופלא זה .

כבר כמה שנים שאני רואה מטופלים,  וממשיך ללמוד במסגרת לימודי המשך של מלכי רוזן-מקור נהדר של ידע וניסיון."

נעמה בן טל, הומאופתית קלאסית

"לימודים אצל מלכי רוזן הינם חוויה. מעבר להיותה בעלת נפש גדולה ורצון אמיתי לעזור, היא מורה בחסד.

מלכי בעלת יכולות לימודיות מיוחדות. היא יודעת את החומר על בוריו, אך גם יודעת להעבירו ולזהות את הקושי הקיים אצל האדם ולעזור לו אישית בקשייו.

כתלמידתה של מלכי, אם בעבר בלימודי ההומאופתיה, או בהווה בהשתלמות מרובות, אני מוצאת את עצמי מתפעלת שוב ושוב מהיכולת שלה ל"המציא" את החומר מחדש. השיעורים מעניינים, חדשניים ומוסיפים צבע וטעם למקצוע ובכלל לחיים. אין לי ספק כי לימודי ההומאופתיה בבית ספרה הינם ערכיים וכדאיים.

"מורה לחיים", זהו המושג שבהחלט מאפיין את מלכי רוזן."

 

נעה גלמן, הומיאופתית

"את לימודי ההומאופתיה סיימתי בשנת 2007. במשך 4 שנים מלכי רוזן הייתה מורתי.

מלבד היותה הומאופתית מצוינת, היא הייתה מורה נפלאה. ההשכלה שיש לה בתחום ההוראה ביחד עם ההומאופתיה הצליחו להביא את שיטת הלימוד לתלמידים באופן ברור, תוך סבלנות מתמדת וחיוך.

הלימודים אתה היו מרתקים ולכן גם ״החומר נשאר בראש״.

האפשרות הייתה רק אחת-לצאת הומאופתים מוכשרים, בעלי יכולות ומקצועיות שמלכי הנחילה לתלמידה באהבה רבה.

למעשה מתקופת הסטאז׳ כבר ניתן היה לעבוד ולהתייעץ עם מלכי שדלתה תמיד הייתה פתוחה."

ריקי יוסף-גדות, הומאופתית קלאסית

אני מכירה את מלכי מעל עשור מאז שהיתה מרצה במסגרת לימודיי להומאופתיה.
לאחר מכן ועד היום היא ההומאופתית המטפלת בבני משפחתי.

השנים בהן למדתי היו חוויה יוצאת דופן של התפתחות מקצועית וצמיחה אישית. חווית הלימוד עם מלכי הינה מקצועית, רצינית, מקיפה מעמיקה ונעשית בליווי אישי ובאווירה חמה ותומכת.

מלכי ממשיכה את הליווי והתמיכה שנים רבות לאחר סיום הלימודים. תמיד פתוחה לעזור ולענות על כל שאלה.

לכן כשפתחה השנה שני סמינרים ללימודי המשך להומאופתיה העוסקים בגישות חדישות בטיפול ההומאופתי שמחתי שנפלה בחלקי ההזדמנות ללמוד ממנה בשנית.

ק. אוסלנדר

אני תלמיד להומאופתיה בשנה מתקדמת. התכנית הזו מאפשרת הרחבה והעמקה נוספת של החומר הנלמד בבית הספר הרגיל. קיימת חשיפה למגוון הומאופתים, לתאוריות שונות, לתיאורי מקרה ולמטריה מדיקה באופן המחדד ומעמיק את האינטגרציה ואת ההבנה הקלינית. לדעתי גם תלמידים בשלבים מתקדמים של לימודיהם יכולים להפיק תועלת רבה מתכנית זו.

איריס שמואל

מלכי מלווה אותי מהיום הראשון ללימודים שלי לפני 14 שנים בערך.

זכיתי ללמוד אצל מלכי ארבע שנים לימודי הומאופתיה בסיסים  שהקנו לי כמעט את כל מה שאני יודעת בהומאופתיה. למלכי יש יכולת מופלאה ומאוד נדירה להעביר את החומר בצורה הכי מעניינת והכי מקצועית ועם זאת הכי קלה להבנה. אין פעם שהשיעור שלה משעמם ואין פעם שאני יוצאת ממנה מבלי שיש לי תובנות חדשות וידע חדש לגבי תרופות הומאופתיות חדשות וזוויות חדשות לגבי תרופות שהכרתי.

 

מאז סיום הלימודים לפני בערך עשר שנים אני ממשיכה לעקוב אחר קורסי המשך שמלכי פותחת ולא יכולה להרשות לעצמי לפספס אף קורס .

למדתי בהרבה השתלמויות וקורסי המשך בהומאופתיה בארץ ובחו"ל והיכולת של מלכי להעביר את הידע העצום שלה היא יכולת נדירה וחד פעמית כמעט .

 

ממליצה בחום על לימודי הומאופתיה אצל מלכי בבית הספר. הן לימודים כללים בהומאופתיה והן לימודי המשך ואם מישהו מכם עדיין מתלבט ורוצה לדבר איתי בטלפון אשמח ביותר .

איריס שמואל

טל : 054-4524040

בעלת קליניקה פרטית בהרצליה.

 

מאיה שפירא' הומיאופתית

מלכי רוזן היא מורת דרך . מלכי מעוררת השראה באהבתה, נחישותה ורצינותה למקצוע ההומיאופתיה.  מלכי מקדישה את כל כולה בהתקדמות, התפתחות והרחבת הידע והמקצועויות שלה, של עמיתיה ושל תלמידיה, וזאת במטרה להנגיש את ההומיאופתיה  ולהצליח בעזרת ההומיאופתיה לרפא לעזור לכמה שיותר אנשים.
מלכי מלמדת ומעבירה את הידע הרב והניסיון שצברה במהלך השנים בנועם,  בכבוד ובנתינה. אישית  זכיתי ללמוד אצל מלכי הן בתחילת דרכי בלימודי ההומיאופתיה והן  בלימודי המשך, ואין ספק כי מלכי תרמה רבות להכשרתי כהומיאופתית מוסמכת. 
אין לי ספק כי תלמידיה של מלכי בבית הספר להומיאופתיה שהיא מקימה בימים אלו יחשפו בצורה הטובה והמקיפה ביותר לעולם מופלא של ריפוי ומתן מזור לאנשים באמצעות ההומיאופתיה.

רוצים להצטרף להצלחה?

השאירו פרטים ונחזור אליכם!